Martin Dubovanský

Vitajte na mojej stránke. Volám sa Martin Dubovanský a pracujem ako finančný sprostredkovateľ. Financiám sa venujem od roku 2013. Špecializujem sa najmä na oblasť investícií.

Som absolventom Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave v odbore daňovníctvo a daňové poradenstvo. V roku 2020 som získal medzinárodný certifikát European Financial Advisor (EFA), ktorý má na Slovensku iba 15 poradcov. Som detailista, preto mám každé klientské riešenie podložené číslami. Stránka je plná informácií o mojej práci, aktuálnych správ a noviniek z oblasti finančného trhu na Slovensku.

martin dubovanský

Prečo sa poradiť so mnou?

Odbornosť

Pravidelné vzdelávanie aj nad rámec zákona, vždy aktuálny prehľad. Taktiež poradenstvo pri zdaňovaní výnosov z investícií.

Dlhodobá spolupráca

Podpisom zmluvy naša spolupráca iba začína. Pomoc pri riešení poistných udalostí, pravidelné informovanie o dôležitých novinkách a zmenách.

Transparentnosť

Pravdivé a neskreslené informácie.

Komunikácia aj na diaľku

Ak žijete vo vzdialenejšom regióne, v zahraničí alebo len nemáte čas na osobné stretnutie, všetko vieme vyriešiť mailom, telefonicky alebo cez Skype.

chcem sa poradiť