Ostatné

zmeny v dôchodkoch

Aké zmeny nás čakajú v roku 2021?

V minulých rokoch sme si zvykli na pravidelné sprísňovanie hypoték. Tým by sa tento rok mali zmeny vyhnúť. Najväčšou reformou si pravdepodobne prejdú dôchodky.

stavebné sporenie s úrokom 9 %

Stavebné sporenie s úrokom 9 %, aká je realita?

Stavebné sporenie v posledných rokoch výrazne stratilo na obľúbenosti. Wüstenrot stavebná sporiteľňa nedávno prišla s ponukou, ktorá na prvý pohľad vyzerá veľmi zaujímavo.

investičné životné poistenie

Aké zmeny nás čakajú v roku 2020?

Ako každý rok, aj tentoraz sa najväčšia zmena týka sprísňovania hypoték a úverov. Čo nás ešte čaká v roku 2020?

daň z neživotného poistenia

Aké zmeny nás čakajú v roku 2019?

V roku 2019 nás čaká niekoľko zmien. Väčšina ľudí pravdepodobne najviac pocíti novú daň z neživotného poistenia alebo zmeny v stavebnom sporení.

zmeny v stavebnom sporení

Ako sa zmení stavebné sporenie v roku 2019?

O pripravovaných zmenách v stavebnom sporení sa hovorilo už dlhšie. Novela zákona o stavebnom sporení vstúpi definitívne do platnosti od roku 2019. Na aké zmeny sa od budúceho roku musíme pripraviť?

sporenie na dôchodok

Na čo by mali mladí ľudia myslieť už dnes?

Mladí ľudia dnes príliš nerozmýšľajú o svojej budúcnosti. Na ktoré veci by mali myslieť už pri svojom vstupe na trh práce a neodkladať ich na neskôr?

zmeny v štátnom príspevku

Aké zmeny nás čakajú v roku 2018?

V roku 2018 nás čaká niekoľko zmien. Najviac noviniek nás už tradične čaká v oblasti hypoték.

najčítanejšie články

Najčítanejšie články v roku 2017

Záver roka je najlepším časom na zhodnotenie uplynulého roka. Dnešný článok bude iný ako ostatné na tejto stránke. Urobíme si malú rekapituláciu roka 2017, prehľad návštevnosti webovej stránky, najčítanejších článkov, ale aj prehľad uzatvorených zmlúv v tomto roku.

zmeny v hypotékach

Aké zmeny nás čakajú v roku 2017?

V roku 2017 môžeme očakávať niekoľko zmien. Najviac noviniek sa chystá v oblasti hypoték, ale zmeny sa dotknú aj druhého piliera či neživotného poistenia.